Znajomosc czesci mowy

https://driv-ultra.eu/se/

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zwykle posiadamy już o nim jakieś reklamy i wyrobione zdanie. Ale jak zatem jest z każdym innym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i zakładamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub innego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w utrzymanie. Bardzo wygodny etap. Unosimy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową kompetencję oraz od czasu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też same błędy, nabieramy poznania oraz przeskakujemy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w sprawność i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim etapie idzie gdy po maśle. Swoja wiedza jest jeszcze większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i efektywną radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas jest. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w pięknej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepołączone z naszymi zdolnościami. Procesy, jakich nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne i też zwykłe też. Również jako z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest faktycznie to, że potrafimy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na bada, dowiemy się, biorąc organizm w mienie i korzystając go, aż do zdobycia mistrzostwa.