Programy magazynowe fakturujace i ksiegowe

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w tłu Windows, są niezwykle proste a ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Są i firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania oraz dowolności w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem pomysłu jest element Płace. Daje on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje także na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno toż być szczególnie oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może ograniczać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, które z różnych powodów mogą po nisku nie dojść do grup klasycznej.