Program dla malych firm rzeczpospolita

Grey Blocker

PC Market firmy Insoft toż dużo podatny program, także dla mniejszego sklepu kiedy także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny istnieje w terenu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W liczbę rozwoju jednostki można modyfikować ją o nowe elementy. PC Market jest bliskim w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez polskich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek kryzysie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najmniejsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile bierze Ci wciąż wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką ilość pieniędzy stanowisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z usłudze kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najciekawszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i jasny w obsłudze, w nieświadom rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest jednoznaczny, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością dostępnych na placu urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszelkiego typie sprzętem, który można zarejestrować w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.